Spam

Tutaj zostawiajcie linki do blogów oraz informacje o nowych rozdziałach ;)

75 komentarzy:

 1. Hej. :)
  Zapraszam serdecznie do siebie na nowy rozdział.

  nie-jestem-nia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. GRATULACJE !
  Zostałaś nominowana do nagrody Liebster Awards
  Więcej tutaj: http://love-begins-with-hate.blogspot.com/
  Elose :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na nowy rozdział:
  http://love-begins-with-hate.blogspot.com/2014/05/wracam-na-stare-smieci.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam:
  Jeśli ktoś lubi "Nie z tego świata" zapraszam do siebie. Mało razy spotykałam się z takimi blogami więc może być to dla Was jakaś nowość.
  Jessica zastaje sama gdy jej matka wyjeżdża na polowanie. Mijają już 6 dni, a jej matka nie wraca. Szuka pomocy. Znajduję ją u Sama i Deana.
  Po pewnym czasie Dean i Sam zobaczą jaka Jessica jest wyjątkowa i czy będzie rywalizacja po między nimi? Zobacz!
  rozdział 2: http://szukac-siebie.blogspot.com/
  Jeszcze nie napotkałam sie na bloga opowiadającym o Caroline która straciła pamięć, tak więc mam nadzieje że od nikogo nie ściągnęłam. :D
  prolog: http://cala-przeszlosc-cala-przyszlosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć!
  Chciałabym Cię serdecznie zaprosić na reaktywowanego bloga o matematyce
  www.lekcja-matematyki.blogspot.com
  Właśnie pojawiła się tam notka o treningu mózgu! Wpadnij :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepraszam za spam!
  Życie Alexandry Wilson zmieniło się diametralnie. Jednak nie tylko jej, także każdej istoty chodzącej na naszej planecie.
  Jest rok 2018. Świat zapanowały żądne każdego, ciepłego, świeżego mięsa potwory. A wszystko zapoczątkowała ostra odmiana grypy, która z połączeniem pewnej szczepionki, zmieniła się w wirusa. Wirusa który tworzy Umarłych.
  Od tamtej pory słowo Zombie nie jest dla nikogo obce i wkradło się w życie Ocalałych.
  Z pewnych okoliczności Alexandra musi pogodzić się ze śmiercią rodziny i tym co kryje się w jej organizmie. Wraz z swym przyjacielem wyrusza w poszukiwaniu odpowiedzi.
  Władza, walka, przetrwanie, przyjaźń i miłość.
  Jak potoczą się losy głównej bohaterki? To wszystko wie tylko ona.

  [monsters-are-everywheree.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapowiedź:

  SARAH CATHY LORRAINE

  Żadna z nas nie prosiła się o taki los.
  Żadna z nas nie miała pojęcia, że jest więcej takich jak my.
  Żadna z nas nie wiedziała, że jesteśmy tak blisko siebie; na wyciągnięcie ręki.
  Każda z nas ma inną naturę, która przewyższa wszystko. Najgorsze były początki, gdy nie umiałyśmy panować nad naszymi mocami. Gdy już wszystko opanowałyśmy do perfekcji, stanęłyśmy na swojej drodze niszcząc naszą oazę. Musimy nauczyć się wszystkiego od nowa. Zsynchronizować się. Pokonać zło, które teraz czai się na każdym kroku. Musimy stworzyć Jedność, która była nam pisana od wieków.

  Zapraszam na: http://more-than-magic.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubisz Teen Wolf, The Vampire Diaries, The Originals i inne seriale podobnej produkcji? Kochasz supernaturalne istoty i dreszczyk emocji? W takim razie czytaj dalej.
  Hayley Moontrimmer {Phoebe Tonkin} - wiedźma/wampir, Kayle Mikaelson {Claire Holt} - wilkołak/wampir, Deliah Bree-Grimm {Lily Collins} - wiedźma/wilkołak - oraz Faith Maiden {Nina Dobrev} - część nieznana/wampir - są ostatnimi ocalałymi z potężnego klanu hybryd Hybrid Sisterhood. Lata temu była to wielka wspólnota, jednak została zniszczona przez łowców. Podczas ucieczki przed odwiecznymi wrogami i łowcami trafiają do Beacon Hills - miasta, które zmieni życie każdej z hybryd na zawsze.

  http://hybrid-sisterhood.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam na nowy blog o charakterze kryminalno obyczajowym.
  Opowiadanie ukazuje historię Catherine Anderson, która po pięciu latach pobytu w więzieniu w końcu opuszcza celę. Jednak w dzień przed wyjściem na wolność zjawa się u niej tajemniczy gość z kuszącą propozycją. Dziewczyna z chęcią przyjmuje nowe zadanie, którego nagrodą jest tak zwana "czyste karta". Przy okazji Catherine dowiaduje się kto zamordował bliską jej osobę. Pod nowym nazwiskiem wkracza w zupełnie obcy jej świat, by pomścić brata, a jednocześnie by wypełnić powierzone jej zadanie...
  Pozdrawiam i zapraszam zainteresowanych na: http://tozsamosc-cobry.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Hej. :)
  Zapraszam serdecznie do siebie na nowy rozdział.

  nie-jestem-nia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Serdecznie zapraszam na historię, której jeszcze nie było. :)

  "Dary do nieba"

  Wśród zielonej trawy stoi skrzynka- stara, czerwona, drewniana. Ludzie wrzucają do niej listy, ostatnie słowa do osób, które odeszły już z tego świata. Listy te zbierane są przez posłańca, który dostarcza je do adresatów.
  Posłańcem tym jest Rafael, który zostaje wysłany na ziemię by zainterweniować w sprawie młodej dziewczyny o imieniu Naomi, której listy przepełnione są gniewem i wyzwiskami.

  Czy uda mu się pomóc Naomi?
  Czy rosnące uczucia między człowiekiem a aniołem mogą przetrwać?

  dary-do-nieba.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Nowy Jork.
  Miasto biznesmenów, urzędników,
  zwykłych ludzi i niezwykłych bohaterów.
  Miasto, w którym zło nigdy nie śpi.

  Lilianne King jest szarą obywatelką Stanów Zjednoczonych,
  a jej największym życiowym osiągnięciem było dostanie pracy
  w taniej miejskiej knajpie.
  Pewnego dnia spotyka na swojej drodze Stava Rogersa.
  Dziewczyna nie wie, że ten z pozoru miły i milczący mężczyzna
  jest tak naprawdę podziwianym przez wszystkich Kapitanem Ameryką.

  Co zrobi, kiedy odkryje prawdę?
  http://the-first-avenger.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Młoda wampirzyca Caroline, wyrusza ze swoim przyjacielem Stefanem (również wampirem) do Nowego Orleanu. Miasto w którym ciągle płynie krew, nie może być przecież nudne, zwłaszcza jeśli jego królem jest przystojny mieszaniec Klaus. Czy czeka ją tam wielka miłość? Nowe przyjaźnie? Nowi wrogowie? To wszystko znajdziecie właśnie tutaj. Czekam na waszę opinię, zachęcam do czytanie, komentowania i polecenia. http://carolineczasnazmiany.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Irma Carter do pewnego momentu, wiedzie spokojne, szczęśliwe życie. Jest nastolatką, która spełnia swoje marzenia, rozwija swoje pasje. Jednak pewnego dnia dowiaduje się o nieszczęśliwym wypadku, na wskutek którego traci najbliższą swojemu sercu osobę- matkę. Również tego samego dnia poznaje swojego ojca, który przez cały czas nie dawał po sobie oznak życia i jakiegokolwiek zainteresowania swoim dzieckiem.
  Okazuje się, że jest nim nie kto inny jak, znany wszystkim, multimiliarder Tony Stark.
  Główna akcja opowiadania rozpoczyna się trzy lata później, kiedy bohaterka, po przeprowadzce stara się wpasować w zupełnie odmienne dla niej życie. Bycie córką superbohatera wcale nie jest takie wspaniałe i kolorowe jakby mogło się wszystkim wydawać. Nie, kiedy jest się stale obserwowanym i nagle ktoś zaczyna czyhać na Twoje życie.

  Zapraszam na:
  {http://two-sides-of-destiny.blogspot.com/}

  OdpowiedzUsuń
 15. Powiadają, że czarodzieje posiadają w swoich żyłach boską krew. Najstarsze legendy mówią, że bogowie pragnęli, aby stworzonym przez nich światem rządzili ich potomkowie. Więc zabrali do swojego świata część kobiet i zgwałcili je. Miały być one matkami ich synów, przyszłych ziemskich królów [...]

  Zapraszam ;)
  http://miasto-merdes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Dawno, dawno temu żyła sobie królewna o włosach jak heban i skórze jak płatki śniegu…

  W latach dzieciństwa z pewnością poznałeś królewnę Śnieżkę. Może masz ochotę powrócić do tego świata magii i miłosnych uniesień, a może jesteś ciekaw, jak potoczyłaby się historia, w której Śnieżka jest rozkapryszoną naiwniaczką, zła królowa boi się spojrzeć w lustro, a krasnoludki wcale nie śpiewają wesołych piosenek? Jeśli tak, serdecznie zapraszam na mojego bloga z baśniami dla trochę starszych czytelników!

  www.basniowa-pozytywka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 17. Nie mamy nic do straszenia?
  To opowieść, która ma wiele ukrytych sekretów, celów. Wszystko co się wydaje proste, nie jest takie w rzeczywistości. Lauren nigdy nie odpuszcza. Jednak każdy człowiek ma ukryty cel. Czy istnieje sprawiedliwość? Pamiętaj, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Warto walczyć do samego końca. Przekonaj się o co chodzi w tej historii.
  Zgubione szczęście.
  Odnajdź je.
  http://gubimy-i-szukamy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. chciałabym zaprosić cię, do przeczytania dziennika pewnej nastolatki. nastolatki na pozór normalnej, lecz w rzeczywistości niezwykłej. Eva przenosi się z dnia na dzień na drugi koniec świata, gdzie dowiaduje się, że jest wynikiem tajnego eksperymentu. Eksperymentu, który uczynił z niej śmiertelnie niebezpieczną broń. Czy dziewczynie uda się pokonać własne lęki i czy odnajdzie swoje miejsce w tym groźnym świecie? 
  serdecznie zapraszam do czytania i komentowania :) 
  http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com 

  Świat nielegalnych wyścigów samochodowych nie jest bezpieczny, szczególnie dla dwóch młodych wampirzyc obdarzonych niezwykłymi mocami. Opowieść pełna zwrotów akcji, szybkich pojazdów, niebezpiecznych mężczyzn płomiennych uczuć i nadnaturalnych istot.
  Jeśli chcesz poznać inny wymiar, w jakim żyją Evelyn i Sandra zapraszamy na bloga: http://powers-of-elementals.blogspot.com
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=8Qit66D7t9A

  OdpowiedzUsuń
 19. Cześć, proszę o zamieszczenie linku lub buttonu Sowiego Przylądku.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za informację. Mnie się ten nasz button nie wyświetla, strona się ciągle ładuje i to tyle, ale to może jakiś chwilowy błąd.

   Usuń
 20. SPAM

  1. "Ostatni Blask"

  Opowieść o miłości, która nie miała prawa istnieć i nadziei na lepsze jutro. Wejdź w świat bohaterów i przeżyj tę historię razem z nimi.
  Cassandra dostaje misję chronienia życia pewnego chłopaka. W tym celu schodzi na ziemię i udaje śmiertelniczkę. James popada w poważne kłopoty, z których wyciągnąć może go tylko ona. Mimo trudności i innych światów oboje zakochują się w sobie. James staje się innym człowiekiem, a Cassandra traci moc... Czy wróci do innych aniołów nim będzie za późno? Czy wybierze miłość i poświęci własne życie? Czas pędzi, a jej skrzydła tracą blask...
  Zapraszam: http://ostatni-blask.blogspot.com/ :)

  2. "Naznaczona Śmiercią"

  Nazywam się Olivia Jeffey i chodzę do nowojorskiej szkoły na Manhattanie. Chcę opowiedzieć wam historię, o tym jak stałam się herosem. Tak. Mówię serio - herosem. Może to wydaje się dziwne - jak cała ja - ale niezwykłe. Zapewniam was o tym.
  Olivia jest jedną z wielu herosów walczących codziennie o przetrwanie. Kiedy pewnego dnia trafia do Obozu Półkrwi, jej życie całkowicie się zmienia. Już nigdy nie będzie tym kim była, jednak przeszłość, o której tak bardzo chciałaby zapomnieć, nie daje jej spokoju. Ciągłe zmagania w obozie, rozterki oraz nieporozumienia to tylko początek. Nieświadoma nadciągającego zagrożenia postanawia spełnić wolę swojego ojca, Pana Podziemi...
  Czy ktoś przyjdzie jej z pomocą w odkryciu Zaginionego Miasta? Czy podoła wyzwaniu? Czy podda się w najmniej oczekiwanym momencie? Co wybierze: lojalność wobec bogów, a może kuszącą propozycję Gai? Zło rośnie w siłę, a ona może być jedyną osobą, która będzie w stanie zniszczyć lub uratować ludzkość.
  Zapraszam: http://naznaczona-smiercia.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Hej!
  Chciałabym Cię zaprosić do przeczytania mojego opowiadania.
  Narazie jest tylko prolog.
  Dopiero zaczynam przygodę z pisaniem o TVD.
  Blog jest o Stelenie.
  skazana-stelena.blogspot.com
  Mam nadzieję, że wpadniesz i zostawisz po sobie ślad.


  Pozdrawiam
  Anahi

  OdpowiedzUsuń
 22. Hej! Zostałaś nominowana przeze mnie do Liebster Blog Award! :)
  Po szczegóły zapraszam na mysticfallskrainamarzen.blogspot.com
  Pozdrawiam! ;**

  OdpowiedzUsuń
 23. Hej. :)
  Zapraszam serdecznie do siebie po przerwie na nowy rozdział.

  nie-jestem-nia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 24. Lubisz Teen Wolf, The Vampire Diaries, The Originals i inne seriale podobnej produkcji? Kochasz supernaturalne istoty i dreszczyk emocji? W takim razie czytaj dalej.
  Hayley Moontrimmer {Phoebe Tonkin} - wiedźma/wampir, Kayle Mikaelson {Claire Holt} - wilkołak/wampir, Deliah Bree-Grimm {Lily Collins} - wiedźma/wilkołak - oraz Faith Maiden {Nina Dobrev} - część nieznana/wampir - są ostatnimi ocalałymi z potężnego klanu hybryd Hybrid Sisterhood. Lata temu była to wielka wspólnota, jednak została zniszczona przez łowców. Podczas ucieczki przed odwiecznymi wrogami i łowcami trafiają do Beacon Hills - miasta, które zmieni życie każdej z hybryd na zawsze.

  http://hybrid-sisterhood.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Czujemy. Obserwujemy. Oddychamy. Obserwujemy. Smakujemy. Czy tylko na tym polega życie?
  Zatrzymaj się na chwilę, pomyśl. Chciałeś żeby tak wyglądał twój los?
  Wierzysz w miłość? Przyjaźń? Prawdę? Kłamstwo? W Boga?
  Ja, Ellen McGrabeel, wierzę. Jednakże żyję na granicy krawędzi. Przestrzegam własnych reguł. Czas zacząć zabawę, a może ją zakończyć? Jak wolisz.
  To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
  http://niebezpieczenstwo-prawdy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Historia o dziewczynie, która od małego włada Żywiołem Wody. Kiedy w jej szkole pojawia się tajemniczy chłopak, okazuje się, że jest kimś wyjątkowym. W tym samym czasie, jej najlepszy przyjaciel znika w tajemniczych okolicznościach…Czy go uratuje? Czy dowie się, kim tak naprawdę jest?
  Opowieść o Wampirach, Aniołach i poznaniu prawy o swoim pochodzeniu.
  http://niektore-rzeczy-sa-wieczne.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. (spam)
  " Zawsze, nawet jako mała dziewczynka chciałam, aby moje życie przypominało bajki Disneya. Niestety tak nie jest.
  Dlaczego nic nie jest po naszej myśli?!
  Już nic z tego nie rozumiem.
  Chciałam być jak Ariel i Eryk z Małej Syrenki. Tak bardzo się kochali, byli tacy idealni. " http://niesmiertelny-czlowiek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 28. Wynaleziono sposób na usuwanie pamięci. Jednak zawsze pojawiają się pewne komplikacje. Taka spotyka Charliego, chłopca, któremu rodzice kilka lat temu wymazali z pamięci pewne fragmenty życia. Czy nastolatkowi uda się dowiedzieć, co i jak dużo chcieli przed nim ukryć? Czy ta wiedza go zniszczy? Czy wszystko, w co wierzy, może okazać się jednym wielkim kłamstwem?
  Pamięć to nie urządzenie, którym da się sterować.
  Wejdź i zagłęb się w historię, która może się potoczyć całkowicie inaczej, niż byś tego oczekiwał.
  http://memoryisnotdevice.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam, mam nadzieję, że Cię zaciekawi!

  OdpowiedzUsuń
 29. Pukanie do drzwi.
  To właśnie przerwało Megan intensywne poszukiwania ostatniej szkockiej w domu. Zgasiła światła, chwyciła psa i rzuciła się za kanapę, nasłuchując.
  - Widzę cię przez okno - usłyszała w końcu odkrywczą uwagę Sama.
  Powoli odwróciła się do holu wejściowego i dojrzała wlepionego w szybę Sama, a kilka metrów za nim całą trójkę jego przydupasów.
  - Wcale mnie nie widzisz - odparła od razu tego żałując. - Won stąd!
  - Wybacz, ale jeżeli uważasz, że nie umiem wyważyć z chłopakami drzwi, to się mylisz... Już kilka razy w życiu tego dokonałem - zakpił. - My chcemy tylko porozmawiać - dodał błagalnie.
  - Ilu was jest? - spytała jak najmniej łamiącym się głosem.
  - Czterech - odparł grzecznie.
  - To możecie porozmawiać między sobą - ucięła krótko i na temat. Niestety odpowiedź ta była niewystarczająca, co wnioskowała z kolejnych tortur nad drzwiami. Przeniosła ze strachem wzrok na klamkę i jednym gwałtownym ruchem otworzyła mu. Zawiesiła się niezdarnie o framugę i wypięła się w dogodnej pozie. - Czego..? - wydukała, patrząc mu prosto w oczy z zamiarem wyperswadowania jakichkolwiek poczynionych co do niej planów. Po czym spuściła wzrok na trzech pozostałych pajaców stojących tyłem do nich. Całe te trio podrygiwało zniecierpliwione, jakby dokądś się spieszyli. Przewróciła zniecierpliwiona oczami i oparła ciężar ciała na ramie drzwi.
  - Wiesz, zabawna historia... Trudno mi to powiedzieć, ale muszę cię porwać.
  ->>>>> http://sineserce.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 30. Kol Mikaelson to jeden z najgroźniejszych wampirów, który wrócił do Mystic Falls. Wraz ze swoją rodziną próbuje na nowo korzystać z życia. Jednak on pragnie krwi, jest bezduszny. Zabija z uśmiechem. Do miasta przybywa także Margaret, na którą nie działają drewniane kołki ani biały dąb. Ponadto jej szybkość, zwinność i moc przekraczają możliwości zwykłego wampira. Co więcej, kocha pozbawiać ludzi życia.
  Jak wielkie szkody będą w stanie wyrządzić? I co ma z nimi wspólnego Damon Salvatore?
  Dwie dusze unikają miłości, liczą się potrzeby zaspokojenia żądzy krwi. Nie wahają się zabić. Wielka przyjaźń?

  http://this-lust.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 31. Witaj :) Serdecznie zapraszam na mój nowy blog. Mam nadzieję, że wyrazisz swoją opinię.
  Pozdrawiam.
  ARE YOU LOVING THE PAIN

  OdpowiedzUsuń
 32. Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA SPAM !

  Zapraszam do magicznej krainy zwiastunów - Zwiastunolandia Emerald ! Jeśli chcesz wykonam zwiastun na twojego bloga :)

  http://zwiastuno-landia-emerald.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. Policjant. To nie tylko zawód, ale i charakter. Doskonale zdawała sobie z tego sprawę Carrie Coleman, która w wieku trzydziestu lat była już porucznikiem wydziału zabójstw. W swojej karierze policyjnej pracowała na wielu wydziałach, widziała więcej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Ponadto bardzo trudno ją złamać. Kim tak naprawdę jest Carrie? Czego tak naprawdę szuka i pragnie?
  http://speszony-zegar.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. "Każdy człowiek jest jak Księżyc. Ma swoją drugą stronę, której nie pokazuje nikomu.”

  Annabel mimo skomplikowanej sytuacji rodzinnej stara się żyć normalnie. Nie wychodzi to jej jednak dobrze. Wiecznie rozkapryszona matka, agresywny ojciec oraz złośliwy młodszy brat codziennie doprowadzają ją do płaczu. Jednak pewnego dnia wszystko się zmienia. Kto by pomyślał, że tajemniczy mężczyzna w kuchni, groźnie wyglądający wypadek samochodowy oraz nieznajomy brunet, tak bardzo namieszają w jej życiu. Wszystkie stwory, które znała tylko z horrorów, okazują się rzeczywistością. Sama jest jednym z nich. Nie jest nawet świadoma, jak wielkim darem i zarazem przekleństwem dysponuje.
  Annabel, bardzo wrażliwa i uczynna nastolatka, zmieni się nie do poznania. Jej nadzwyczaj szlachetne serce, przeistoczy się w twardy kamień. Co sprawi, że dziewczyna tak radykalnie się odmieni? I jaką rolę odegra w tym wszystkim Jack McCarthy?

  Opowiadanie o poświęceniu, miłości i odwadze z nutką fantastyki. Czy jesteś gotowy wkroczyć w świat ciemności?

  Zapraszam na Sekret Nocy [pelnia-ksiezyca-1111.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 35. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. [SPAM - fan fiction]
  Witamy w świecie Asgardu.
  Bitwa z Mrocznymi Elfami zakończyła się, Thor powrócił na Ziemię, Odyn zniknął. Nowy, dużo potężniejszy od wszystkich poprzednich przeciwnik gromadzi swe siły i zbiera armię, by zaatakować Asgard i przejąć władzę nad wszechświatem, mszcząc się za swoje dawne żale...
  Istnieje jednak nadzieja.

  Jeżeli jesteś fanem/fanką Lokiego (Marvel: "Thor", "Avengers", "Thor: the Dark World") - zapraszam: [KLIK!]

  OdpowiedzUsuń
 37. http://skazana-stelena.blogspot.com
  Nowy rozdział. Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 38. 1753 rok. Złoty rok dla piratów. Kompanie brytyjskie i hiszpańskie dzielnie walczą z piratami. Ci jednak nic sobie nie robią z groźby stryczka. Jednym z najsilniejszych pirackich statków dowodzą trojaczki, siostry Rodriguez. Gdy Sao Feng zbiera V Trybunał Braci, trojaczki postanawiają nie czekać, lecz ruszyć, by pokazać staremu Trybunałowi, że czas na zmiany. Ale i stary i nie taki poczciwy Jack Sparrow nie próżnuje. Ma już swoją Perłę, co uważa za szczyt szczęścia, jednak gdy wpada w kolejne kłopoty, musi on zawiązać sojusz z kapitanem Latającego Holendra, którego wcześniej zdradził. Tylko, czy William Turner mu pomoże? I co z kłopotami Jacka mają wspólnego siostry Rodriguez?
  http://wladcy-siedmiu-morz.blogspot.com
  Zajrzysz?

  OdpowiedzUsuń
 39. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 40. Było by lepiej, gdybyśmy się nie poznali.
  Gdybyś się we mnie nie zakochał.
  Gdybyś po prostu odszedł.
  Gdybyś nigdy nie pojawił się w moim życiu.
  Wtedy było by łatwiej. Dla ciebie i dla mnie.
  Nie szukałam miłości. To ostatnia rzecz, jakiej bym pragnęła. Jak mogłam jej chcieć, wiedząc, że prędzej czy później odejdę?
  Nie zapraszałam jej, a ona jednak przyszła.
  I dopiero, kiedy się zjawiłam, zrozumiałam jak bardzo zawsze jej potrzebowałam.
  Teraz nie potrafię bez ciebie żyć. O ironio, przecież i tak zaraz umrę. Ale wiedz, że w tych ostatnich chwilach życia, będę myśleć tylko o tobie.


  Zapraszam na: zgodnie-z-sercem.blogspot.com

  [przepraszam za spam]

  OdpowiedzUsuń
 41. Zapraszam cię na moje reaktywowane opowiadanie: http://be-my-angel-ff.blogspot.com/

  Damon Salvatore. Gdy słyszysz to nazwisko przed oczami staje ci narcystyczny, egoistyczny, okropnie przystojny dupek. Jeśli jesteś bardziej wtajemniczony kojarzysz go także z morderstwami wielu niewinnych ludzi.
  Co ktoś taki może mieć wspólnego z cichą, nieśmiałą Lily Horsler? Nic. Są kompletnie różni. Ona - ciepła, cicha, wyrozumiała. On - zimny, cyniczny i zaborczy. Nie łączy ich zupełnie nic… A jednak przeciwieństwa czasem się przyciągają.

  Pozdrawiam,
  Melania Zabini

  OdpowiedzUsuń
 42. Miłość kontra nienawiść...
  Mówią, że od nienawiści do miłości dzieli tylko cienka linia, a ja myślę, że tylko miłością można uleczyć zranione serce... - Dwa zwaśnione rody od wieków nienawidziły swojego towarzystwa. Niegdyś zwali się przyjaciółmi, teraz wrogami, którzy przy najbliższej okazji skakali sobie do gardeł. Minęły kolejne lata, a blond włosa dziewczyna marzyła o wyrwaniu się z rodziny arystokratów. Nie chciała, aby podejmowano za nią decyzję. Chciała uciec z miasteczka, który przysporzył jej tyle bólu... Przypadkowo spotyka mężczyznę, który dziwnym trafem okazuje się jej odwiecznym wrogiem... Mimo że wiedziała o wzajemnej nienawiści swych rodów, pragnęła pojednać te dwie rodziny...

  Teraz stawiam przed Wami pytania:
  - Dlaczego dwie rodziny kiedyś zwane przyjaciółmi, teraz się nienawidzą? Co ich do tego przyczyniło?
  - Czy dziewczynie uda się uciec z kraju?
  - Czy uda jej się pojednać dwa zwaśnione rody?
  - Co stanie na jej drodze?
  Tego moi drodzy przekonacie się sami...

  Jeżeli lubicie opowiadania pełne tajemnic, walkę pomiędzy uczuciami, historię zawierającą nutkę magii to serdecznie zapraszam! Mam nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie szczery komentarz... Może Ci się spodoba i będziesz stałym czytelnikiem?
  Serdecznie pozdrawiam
  Amy :)

  [ http://melodie-serc.blogspot.com/ ]

  OdpowiedzUsuń
 43. Mystic Falls skrywa wiele tajemnic, nic nie jest tu takie jak się wydaje. Na pozór zwykłe miasteczko jest jednym z ulubionych miejsc wampirów. Mieszkańcy żyją w nieświadomości, jedną z nich jest Elena Gilbert, której rodzice giną w dziwnych okolicznościach kilka dni po powrocie do miasta braci Salvatore. Dziewczyna nie wie kim tak naprawdę są i w jak dużym niebezpieczeństwie się znajduje. Czy dożyje dnia, w którym dowie się prawdy o tym co dzieje się wokół niej?
  Zapraszam: unfaithfully-y0urs.blogspot.com

  Agness

  OdpowiedzUsuń
 44. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 45. Zapraszam również na nową szablonarnie :)
  [ szablownica.blogspot.com ]
  Serdecznie pozdrawiam!
  Amy :)

  OdpowiedzUsuń
 46. Na wszystko lekarstwem jest pisanie. Bo najważniejsze to nie dusić w sobie emocji. Dlatego właśnie stworzyłam swój własny, przytulny, internetowy kąt. Staram się go urządzić sobą, swoimi myślami, uczuciami i poglądami, które skądś się we mnie wzięły. Trzeba to zaakceptować. Albo wyjść. Tak, można też wyjść.
  Potrzebuję tego bloga, żeby nie zwariować przez świat, wraz ze światem. Chętnie posłucham opinii na temat moich wypocin, ale nie ukrywam, że piszę głównie dla siebie, aby nie dusić się sprawami, o których raczej nikomu nie mówię.
  Ogółem zapraszam do czytania i komentowania, każdy mile widziany, nawet (albo zwłaszcza) z odmiennymi poglądami.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Grindylow

  na-wszystko.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 47. Witaj ! Jak widzę zajmujesz się tematyka wampirów. Dlatego chciałam Cię zaprosić na katalog-opowiadan-o-wampirach.blogspot.com. Może Katalog spodoba Ci się i zgłosisz się do nas :)
  Pozdrawiam
  Tonks

  OdpowiedzUsuń
 48. Witaj,
  Chciałabym Cię zaprosić na opowiadanie, które niedawno powstało w mojej głowie. Nie przygotowałam żadnego opisu, ponieważ jestem zdania, że treść opowiadań powinna siebie sama wybronić. Zatem serdecznie zapraszam do siebie. Będzie mi bardzo miło, jeśli zajrzysz i zostaniesz z moimi bohaterami na dłużej.
  Pozdrawiam gorąco,
  http://cienie-prawdy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 49. "Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka..." - Paulo Coelho

  http://zasnute.blogspot.com/

  Straciła wszystko, co miało w jej życiu jakiekolwiek znaczenie. Sama w wielkim, wypełnionym wspomnieniami domu musi podjąć decyzję, jak od teraz żyć? Czy żyć w ogóle? Uciekając przed napastnikami trafia na niego i... Czemu jego oczy przybierają kolor błękitnego nieba, gdy patrzy na mnie? Ciepły wiatr delikatnie pieści moją skórę, gdy stoi blisko... Bliżej...

  Zmącone niepokojem bicie serca na nowo budzi ciało do życia. Nic już nie będzie takie samo..

  OdpowiedzUsuń
 50. Cała sztuka polega na właściwej interpretacji nielicznych faktów.
  http://skrytarewolucja.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 51. Szklana kula.
  http://delikatnagranica.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 52. Masz wybór, żyjesz przestrzegając reguły albo jesteś buntownikiem.
  Jeśli twoje oczy są szare, jesteś przegranym,
  zielone, pomyśl że mogło być gorzej,
  czarne, nie popełniaj błędu, bo znikniesz,
  brązowe, nie narzekaj,
  niebieskie, los ci sprzyjał,
  złote, ciesz się.
  Gdy słyszysz jak do ciebie strzelają, biegnij i nie odwracaj się. Wszystko zależy od tego czy się nie potkniesz.

  http://only-one-is-brave.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. historis opowiada o demonach okrutnych i nieczulych ... co gdy jeden Z nich nagle zacznie czuc?
  www.czarnekrolestwo.blog.pl
  ps: czytam od poczatku i zostawiam komentarze juz od prologu;)

  OdpowiedzUsuń
 54. Hej zainteresował mnie twój blog, jest naprawdę świetny. Ciężko jest zwrócić moją uwagę a tobie się to udało. W związku z tym zapraszam na nowo powstałego bloga z najlepszymi opowiadaniami : ]

  http://beststoriesblogs.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. blood-love-and-immortality.blogspot.com zapraszam na Klaroline :D

  OdpowiedzUsuń
 56. http://skazana-stelena.blogspot.com/
  Zapraszam na nowe opowiadanie. Mam nadzieję, że wpadniecie i pozostawicie po sobie ślad.

  OdpowiedzUsuń
 57. Cześć!
  Jeśli znajdziesz odrobinę czasu i chęci to zapraszam do czytania mojego bloga! Elena Gilbert to ułożona nastolatka. Ma cudowną rodzinę, cudownych przyjaciół i chłopaka- Stefana. Oboje są ze sobą szczęśliwi, aż do dnia, w którym Elena spotyka na ulicy nieznajomego, który otwiera jej oczy i pomaga obrać odpowiednią drogę. Jaką rolę odegra w jej życiu Damon Salvatore?
  Zapraszam serdecznie !
  thatawkwardmoments.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 58. CZEŚĆ !
  Potrzebujesz nowego, świeżego zwiastunu, który zachęci do czytania Twojego opowiadania?
  Szukasz ludzi, którzy będą potrafili sprostać Twoim wymaganiom w tej kwestii?
  Zapraszam serdecznie na: zwiastunowa-wyspa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 59. SPECYFICZNY ZNAK to historie osób, które w jakiś sposób zostały połączone ze sobą. Zostały one nauczone, że prawda nie zawsze wychodzi na jaw, lecz należy walczyć o lepsze jutro. Czy każdy jest tym za kogo się podaje? Czy nie powiedzenie prawdy to kłamstwo? Można zbudować szczęście na kłamstwie?
  Przekonaj się sam/a.
  http://specyficznyznak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 60. Witam ! Katalog Opowiadań o Wampirach ogłasza konkurs na opowiadanie! Na czym on polega? To proste! Musisz napisać opowiadanie, które będzie zawierało w sobie wątek tajemniczej zbrodni. Piszesz bloga, jesteś twórcą, a więc jesteś do tego zadania najlepsza! Co jest nagrodą? Reklama Twojego bloga na naszym Katalogu, a oprócz tego, jeśli wyrazisz taką chęć, zwiastun wykonany przeze mnie! Moje prace możesz obejrzeć na zwiastunowa-wyspa.blogspot.com pod pseudonimem Dora.
  Aby wziąć udział w konkursie kliknij w poniższy link i postępuj zgodnie z poleceniami !
  http://wampirza-czy-czlowiecza-zbrodnia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 61. Zapraszam na mojego bloga, miło byłoby jakbyś zostawiła komentarz, albo zaobserwowała :)
  * Młoda Elena Gilbert prowadzi normalne życie, niedługo będzie świętować osiągnięcie pełnoletności. Nie spodziewałaby się, że na jej drodze staną dwa wampiry oraz klątwa. Wszystko zaczyna się teraz, północ wybiła. Czy zdążysz się uratować? *

  OdpowiedzUsuń
 62. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani.

  PS Nabór jest otwarty :)

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 63. Witam :)
  Serdecznie zapraszam na mojego bloga - www.miastonieskonczonosci.pl
  Opis: Caroline powraca do rodzinnego miasteczka po półtora roku nieobecności. Dziewczyna orientuje się, że wiele zmieniło się od jej wyjazdu, a spokojne Infinityville nie jest już tak bezpieczne jak kiedyś. Tajemnice, które jej przyjaciele przed nią mieli, wychodzą na światło dzienne, a Caroline może zapomnieć o pomyśle, by wszystko było takie jak przedtem. W dodatku, dziewczyna znajdzie się w bardzo niefortunnej sytuacji, która doprowadzi do ściągnięcia na siebie ogromnego niebezpieczeństwa. Jakby tego było mało, wpadnie w oko bardzo przystojnemu wampirowi, znanemu ze swojej bezlitosności i potęgi.

  OdpowiedzUsuń
 64. Heej :)
  Zapraszam na mojego nowego bloga - www.be-beauty-in-world.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 65. [SPAM]
  Grace Carter boi się wszystkiego, co może być dla niej niebezpieczne. Ma dwie przyjaciółki i to jej wystarcza. Lecz co będzie, gdy zostaną rozdzielone? Jej przeznaczenie zdaje się gonić ją, choć próbuje od niego uciec. Jak zareaguje na to, kim jest naprawdę?
  Sophie Wright została wytypowana do wymiany uczniowskiej z liceum Rooselvet. Musiała zostawić za sobą wiele, lecz to nie wystarcza. Gdy pozna prawdę o tajemniczej szkole, będzie musiała podjąć decyzję, po której stronie chce walczyć.
  Sharon Reiter od dawna skrywa swoją własną tajemnicę. Nikt nie może się o niej dowiedzieć. Po odejściu Sophie, ona również musi zniknąć.
  Czy przyjaźń przetrwa wszelkie podziały i rozłąki? Czy mrok, który czai się za rogiem, będzie mógł zniszczyć to, co dziewczyny budowały tak długo? Czy magia istnieje naprawdę?
  https://wyjaca-do-ksiezyca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 66. Witaj nieznajomy!
  Zdaje się, że zbłądziłeś w miejscu, gdzie sen i jawa, rzeczywistość i wyobrażenie, stają się jednym. Uważaj, za chwilę będziesz musiał podjąć decyzję: możesz żyć w błogiej nieświadomości... bądź otworzyć oczy i z o b a c z y ć prawdę. Wybór należy do Ciebie, ale pamiętaj, że najbardziej ślepy jest ten, kto nie chce widzieć.

  Zdecyduj na www.znam-te-mary.blogspot.com

  Pozdrawiam,
  Nagmerrie

  OdpowiedzUsuń
 67. Zapraszam na szóstą część "Harry'ego Pottera" pisaną z perspektywy Draco Malfoy'a :)
  www.ciemna-strona-dobra.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 68. http://love-is-a-weakness.blogspot.com/ zapraszam na mojego bloga.
  Kieruję się na ogół zasadą czytelnik za czytelnika, więc jeśli zainteresuje Cię moja twórczość, ja będę systematycznie udzielać się na Twoim blogu. Moich czytelników stawiam na pierwszym miejscu.
  Wiem jak trudno zdobyć nowe osoby, które zainteresują się blogiem, więc stąd mój komentarz :)

  OdpowiedzUsuń
 69. Jak zmieni się twoje życie gdy diabły z przeszłości z powrotem w nim zawitają?
  Ich ponowne spotkanie było przypadkiem czy może przeznaczeniem?
  Kłamstwa i niedokończone sprawy...
  To czas żeby wyszły na jaw?
  Katherine wiedzie spokojne z pozoru szczęśliwe i bezpieczne życie. Wyczekuje swojego ślubu z Marcusem Valyriusem Antonym Lancasterem bajecznie bogatym dostojnikiem brytyjskim, o szlacheckim rodowodzie i wysokiej pozycji. Jednakże miesiąc przed dniem ślubu mężczyzna znika bez słowa. Zdeterminowana dziewczyna postanawia odnaleźć ukochanego, ale co może się wydarzyć gdy spotka swoją pierwszą miłość z młodzieńczych lat? Co więcej będzie zdana tylko na niego? Mówią, że stara miłość nie rdzewieje.
  Zapraszam -> xviii-w.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 70. Hej, zapraszam do zgłoszenia się w nowo otwartym Spisie -> http://spis-seriale.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 71. Zapraszam na nowy spis blogów:
  http://kolekcja-blogow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 72. Dzień dobry!
  Piszę w sprawie w zmian związanych z działalnością Katalogu Opowiadań o Wampirach. Od dzisiaj działamy pod szyldem Katalog Fantastyka [KLIK], gdzie zostało przeniesione również Twoje opowiadanie. Wszelakie uwagi mile widziane. Jeśli nie życzysz sobie, by Twój blog znalazł się na nowym spisie, również prosimy o stosowną informację.
  Oczywiście bylibyśmy wdzięczni za zaktualizowanie linku do katalogu. :)
  Pozdrawiam serdecznie!

  Nessa

  OdpowiedzUsuń
 73. Wzywamy wszystkich pisarzy fanfiction: dołącz do konkursu fanfiction #SweekFanFic! 😃
  Dodaj dowolne fanfiction na Sweek, aby wygrać 350 zł 💸Czytelnicy również wygrywają.
  To jest bezpłatny konkurs. Kliknij poniżej, aby dowiedzieć się więcej! 👇
  http://bit.ly/konkurs_fanfiction

  OdpowiedzUsuń